درباره فروشگاه آنلاین چارسومارکت

شرکت بازرگانی چارسو تجارت پویا (سهامی خاص) در زمینه ی تولید خرید فروش و خدمات پس از فروش صادرات و واردات لوازم خانگی و صوتی تصویری ،معرفی و فروش محصولات آرایشی و بهئاشتی و اقلام غیر دارویی داروخانه ای مشغول به فعالیت می باشد.
با توجه به نیازسنجی کشور و قرار گرفتن در شرایط جدید بیش از پیش بر لزوم فعالیت در فضای مجازی پی برده لذا با تشکیل تیم حرفه ای از متخصصان IT شروع به فعالیت در فضای مجازی نموده است.
این مجموعه با سابقه ۴۰ ساله در زمینه خرید فروش توزیع و پخش و فروشگاه داری لوازم خانگی در استان کرمان و با مالکیت برندهایی در زمینه تولید و توزیع لوازم خانگی ساخت داخل با برندهای جنوب شرق کوپر و سینانسه مشغول به فعالیت می باشد.
از دیگر فعالیت های ویژه تیم چاسومارکت ،چارسو دارو میباشد.
چارسو دارو مرجع تخصصی در زمینه عرضه ، فروش و مشاوره انواع مکمل های تغدیه ای، مکمل های ورزشی، مکمل های گیاهی، تجهیزات و ملزومات پزشکی ،شیرخشک و انواع غدای کمکی کودک ، لوازم آرایشی و بهداشتی با مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو می باشد.
تیم چارسومارکت با بکارگیری افراد متخصص و با استفاده از تجربه گذشته خود اقدام به ارایه کالا و خدمات خود بصورت غیر حضوری و تحویل درب منزل مشتریان می نماید.
این تیم بر این باور است که با توجه به اصول گذشته کالای معتبر و با اصالت را با بکارگیری روشهای نوین کسب کار در اسرع وقت و با قیمت مناسب به مشتریان خود ارایه دهد.

با ما در تماس باشید

ارتباط برقرار کنید

دفتر مرکزی استان کرمان شهرستان رفسنجان خیابان امیرکبیر شرقی مقابل مسجد قبا
شرکت چارسو تجارت پویا
کدپستی ۷۷۱۶۶۹۴۹۶۵
تلفن تماس: ۳۴۲۶۷۹۴۶-۰۳۴
همراه: ۰۹۱۲۸۵۸۷۵۸۰
داروخانه : رفسنجان مهدی آباد واحد بلوار ولیعصر نبش ولیعصر۳
کدپستی: ۷۷۳۵۱۷۶۰۷۶
تلفن تماس: ۳۴۳۷۴۸۰۲-۰۳۴
blank

عباس کلانتری

رئیس هیات مدیره
blank

علی کلانتری

مدیر عامل
blank

زهره کلانتری

مدیر سایت
absalan

محمدمهدی آبسالان

مدیر فروش
shima-kalantari

دکتر شیما کلانتری

مدیر چارسودارو
zeinab-kalantari

زینب کلانتری

R&D
liravi

رضا لیراوی

فروش شهرستانها