مجموعه‌ی چارسو مارکت برای جلب رضایت بیشتر مشتریان خود طبق ضوابط خود خدماتی را جهت عودت کالا ظرف مدت هفت روز بعد از تحویل کالای خریداری شده توسط مشتری تعیین نموده است که مشتریان گرامی با رعایت این اصول و ضوابط میتوانند محصول خریداری شده را به دلایلی چون معیوب بودن محصول یا مغایرت محصول ارسالی با محصول خریداری شده و یا منصرف شدن از خرید عودت نمایند . لازم به ذکر است که رعایت ضوابط ذکر شده سایت برای ایجاد رضایت و پیگیری و پاسخگویی سریع الزامی میباشد و تمامی مراحل عودت کالا از طریق ارسال پیام در فرم تماس با ما و ذکر نام و مشخصاتی که خرید با آن صورت گرفته است قابل پیگیری می باشد.

 

شرایط و ضوابط عودت کالا

مشتریان چارسومارکت با توجه و رعایت اصول و مقررات سایت که به ترتیب ذیل ذکر می‌شود می‌توانند نسبت به عودت کالای خود تا هفت روز کاری اقدام نمایند:

  1. آسیب‌دیدگی محصول

در صورتی که محصول خریداری شده حین حمل و نقل آسیب و صدمه فیزیکی دیده باشداز تحویل گرفتن محصول جدا خودداری فرمایید و مراتب را ظرف سه روز کاری از طریق فرم تماس با ما به اطلاع مجموعه چارسو مارکت برسانید. تمامی هزینه های عودت کالا و جایگزین کردن آن با محصول جدید و ارسال مجدد کالای جدید با مجموعه چارسومارکت میباشد.

2. مغایرت داشتن خرید با محصول ارسالی

در صورتی که محصول ارسال شده مطابق با خرید شما نبود با هماهنگی با واحد پشتیبانی چارسومارکت از طریق فرم تماس با ما برای عودت کالا اقدام فرمایید. لازم به ذکر است که ذکر چند نکته الزامی است:

الف) بسته‌بندی محصول جهت عودت کالا عینا طبق بسته‌بندی موقع تحویل کالا باشد .بدون مخدوش شدن و یا نوشتن چیزی بر روی کارتن اصلی کالا و به آدرس هماهنگ شده با کارشناسان پشتیبانی سایت ارسال گردد. آدرس و توضیحات مود نیاز برای عودت کالا بر روی بسته بندی بجز کارتن و بسته بندی اصلی محصول نوشته شود.

ب) در صورت وجود هرگونه مغایرت در محصول ارسال شده تنها در صورتی خدمات عودت کالا ارایه می‌گردد که محصول توسط مصرف کننده مورد استفاده قرار نگرفته باشد و محصول پلمپ باشد.

3. انصراف مشتری از خرید محصول

تحویل کالا از شرکت پستی به منزله تایید سلامت فیزیکی محصول می‌باشد. لذا در صورت عودت کالا تمامی هزینه های عودت کالا بر عهده مشتری می باشد که در صورتی امکان پذیر می باشد که هیچ گونه تغییری در شرایط بسته بندی و باز نبودن پلمپ کالا ایجاد نگردیده باشد و از طریق ارسال پیام در فرم تماس با ما  اطلاع رسانی و هماهنگی و پیگیری انجام شود.

لازم به ذکر است که کلیه محصولات الکتریکی و الکترونیکی و گازی خانگی  دارای گارانتی شرکتی می باشند .شرایط و مقررات گارانتی محصول در دفترچه محصول از سمت وارد کننده یا توزیع کننده یا تولید کننده محصول ذکر شده و تمامی مسوولیت خدمات بعد از فروش هنگام استفاده از محصول و در حین مدت گارانتی به عهده شرکت های مبدا می‌باشند. ارایه ضمانت عودت کالا فقط در صورت هماهنگی با واحد پشتیبانی با روش ارسال ارایه شده و به آدرس ارایه شده از جانب کارشناس پشتیبانی چارسومارکت معتبر می باشد.